Masáž lávovými kameny

Ivana Krausová     tel: 732 812 716

Markéta Linartová  tel: 733 115 595

 

Teplo kamenů a jejich vibrace působí přes energetická centra v našem těle- čakry na naše energetické cesty- meridiány. Při zdravotních problémech či při zvýšené únavě bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit tok energie a proto se cítíme unavení, podráždění a vyčerpaní.

Horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie nás uklidní a uvolní, odplaví z těla troxiny a stres. Nastartuje se očistný proces detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla zlepšuje stav pleti.

Horký tlak z kamenů proniká ihned do svalů.Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolestí, ztuhlosti a k regeneraci tkání. Masáž se doporučuje lidem trpícím artritidou. Pomáhá také od bolesti hlavy a bolesti zad.

Zlepšuje se krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.

Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus.

Masáž lávovými kameny také výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimaterických potížích. Velmi důležitý je vynikající relaxační účinek na psychiku.

Masáž lávovými kameny se doporučuje lidem, kteří jsou pod stalým tlakem a jsou nuceni podávat v krátkém okamžiku špičkové výkony. Pomůžou vám udržet svěží mysl, budete se cítit klidnější, vyváženější a lépe zvládnete stres moderního života.

K této masáži používáme aromatický olej dle vašeho přání :)

 

Není vhodná

- při infekčním onemocnění, zánětech, horečce, pooperační stavy

- poranění, modřiny, kožní problémy, sluneční popáleniny, v místech výskytu křečových žil

- onemocnění srdce, vysoký krevní tlak

- diabetes, epilepsie

- silná a bolestivá menstruace, těhotenství, šestinedělí

- onkologické onemocnění