Niode vac III

 

Proceduru provádí: Ivana Krausová

                            Market Linartová

                            Yveta Šimečková

Málokterý člověk má ideální míry a zcela vyváženou postavu. Tvar našeho těla je dán z velké části geneticky a také životním stylem. Ideál ženské krásy se neustále mění a v současné době není nakloněn slovanským typům. Usazování tuku v oblasti hýždí, boků a stehen je dlouhodobý proces. 

Téměř každá žena, která má zájem zhubnout v určité partii, nejprve vyzkouší nejrůznější tabletky. Když zjistí, že nefungují, zkusí krémy. Když ani to nepomůže, začne s cvičením no většinou problémové partie, na kterých potřebuje zhubnout odolávají, jako by byly z betonu. 

Proč tomu tak je?

Z přemíry stresu, všude přítomnocýh jedů dochází k přetížení organizmu a hlavních detoxikačních fabrik, jako jsou játra a ledviny. Odpadní látky se v těle množí. Aby nedošlo k otravě krve a kolapsu celého systému, začne je tělo ukládat do tzv.“hřbitovů“ – kůže, cévy, orgány samotné.

V případě tukových buněk dojde k jejich  zvětšení, čímž zabraňují cirkulaci krve v kapilárách a hromadění jedů v lymfatickém systému. Pokud se k tomuto problému přidruží i nedostatek kolagenu, který je součástí všech orgánů a systémů, zdravotní i kosmetický problém je na světě. Krevní a lymfatické cévy jsou nepružné,  – dojde k uvolnění podkožního vaziva, svalová pumpa, která je odpovědná za správnou funkci lymf. systému je málo funkční atd….

Čím delší dobu trvalo usazování, tím pracnější a delší je jeho odstranění. Z toho plyne, že nechávat ošetření na poslední chvíli se nevyplatí. 

Zatím jediný účinný způsob, jak zlepšit kvalitu kůže, její prokrvení a obnovit lymfatický systém v ošetřovaných partiích je ošetření vacupresurním masážním přístrojem, pracujícím na principu vakuových rázů.

Jednáá se o vakupresurní masážní stroj pracující na principu vakuových rázů, který dosahuje výborných výsledků při odstraňování celulitidy, zpevnění pokožky a zeštíhlení problematických partií těla.

 

Přístroj NIODE Vac III neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků, tak, aby se jejich přirozený metabolizmus vrátil do normálua a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo. Ošetření je navíc podpořeno lokálním použitím kvalitní kolagenové, celosvětovým patentem chráněné kosmetiky Larens s bioaktivními peptidy. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna i lýtka).

Skvělých výsledků je dosahováno u:

 

  1. zeštíhlení problematických partií těla včetně brady
  2. formování postavy
  3. prevence, redukce a odstranění celulitidy
  4. vyhlazení a zpevnění pokožky po liposukci
  5. odbourávání podkožního tuku
  6. redukce a odstranění drobných žilek (metliček)
  7. detoxikace organismu
  8. prevence otékání a zavodnění nohou
  9. lifting tváře, redukce vrásek